Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe 24 yıllık bilgi birikimi ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda prensipli, dinamik, özverili yapımızla sektörün en saygın firması olmak öncelikli hedefimizdir.

Günümüz değişen ve gelişen piyasa şartlarına uyum ancak sürekli gelişimle sağlanır, Bizler de yatırımlarımıza bu bilinçle yön vermekteyiz.

Derin otomotiv olarak akaryakıt hortumları, plastik kelepçeler, plastik rakorlu borular, aks körük kelepçeleri, klima tamir parçaları, hidrolik direksiyon hortumları,

enjektör geri dönüş takımları, radyatör hortumları, alçak basınç su hortumları, hava filtre hortumları, silikon turbo hortumları, gaz basınç müşirleri ve

yağ basınç müşirleri ürün gruplarına ait kaliteli mamulleri kendi markamız olan DRN çatısı altında gerçekleştirdiğimiz plastik ve kauçuk üretimlerimizi birleştirerek

pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız.

Hakkımızda

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Danışma Hattı +90 212 734 34 34
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Ürün Satışı

    Otomotiv sektöründe ihracat yapan güçlü firmalar arasında yer almaktayız. Ürünlerimizi birçok Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderimini sağlamaktayız.

  • Toptan ve Perakende Ürün Satışı

    Ülke genelinde birçok bayimize toptan ürün satışının yanında perakende ürün satışımız da mevcuttur.

  • Sürekli Artan Ürün Çeşitliliği

    DERİN OTOMOTİV olarak ürünlerimize her geçen gün yenisini ekleyerek araştırma geliştirme faaliyetlerimiz neticesinde sizlere daha geniş ürün çeşidi ile çıkmkatayız.

24

Yıllık Tecrübe
Memnun Çözüm Ortağı Geçmişi

Otomotiv sektöründe 24 yıllık bilgi birikimi ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda prensipli, dinamik, özverili yapımızla sektörün en saygın firması olmak öncelikli hedefimizdir.

Günümüz değişen ve gelişen piyasa şartlarına uyum, ancak sürekli gelişimle sağlanır. Bizler de yatırımlarımıza bu bilinçle yön Vermekteyiz.